Zdrowie

Klinika medycyny estetycznej Iwony Jamroży, prosperująca w Lublinie

Zabieg mezoterapii igłowej, wykonywany w klinice Iwony Jamroży w Lublinie należy do zabiegów najczęściej wytypowanych przez klientki. Jest to bezpośrednie podawanie małych dawek leków albo pozostałych substancji aktywnych śródskórnie lub podskórnie w takie obszary, jakie u danej osoby powinny zostać poddane zabiegowi. Wstrzyknięcie substancji do obszaru tkanki powoduje, że uwolni się ona etapami. Jest to dobre wyjście w przypadku: przebarwień, łojotoku, wypadania włosów, cellulitu, czy profilaktyki starzenia się skóry. Usunięte są niewielkie linie, cienie wokół oczu, a także polepsza się całościowa jędrność tkanki skórnej.

Warto się umówić na spotkanie, w czasie jakiej lekarz medycyny estetycznej ukaże, jakie są rekomendacje oraz ograniczenia do przeprowadzenia zabiegu.

Zabiegi mikrodermabrazji igłowej wymagają cyklicznych działań, a o tym, jak często będą wykonywane decyduje specjalistka. Po wykonaniu zabiegu klientki będą poinformowane o rekomendacjach pozabiegowych. Mogą także skorzystać z innych zabiegów jak przykładowo medycyna estetyczna i chwalić się doskonałym wyglądem. Kompletna oferta opublikowana jest pod linkiem https://www.iwonajamrozy.com, gdzie można także zobaczyć referencje kliniki. Jeżeli klientka decyduje się na pakiety, to może dostosować je indywidualnie do swoich oczekiwań. Klientki gabinetu cenią to, że pakiety są w promocyjnych cenach.

Ceny udostępnione są na witrynie. Są one zaktualizowane regularnie, a wszystko można rezerwować online. Wiele z propozycji jest także wykonywanych sezonowo. Z kliniką można skontaktować się telefonicznie lub internetowo. Właścicielką kliniki jest Iwona Jamroży, lekarz wykształcona w zakresie medycyny estetycznej i stomatologii. Regularnie poszerza ona wiedzę, biorąc udział w licznych kursach. Dzięki temu w klinice pojawia się coraz więcej klientek, które ufają kompetencjom specjalistki.