Zdrowie

Kompleksowa oferta z zakresu chirurgii stomatologicznej – Citistom

Specjalistyczna implantoprotetyka stomatologiczna realizowana jest w Rodzinnym Centrum Stomatologii Citistom. Odbudowanie zębów na implantach pozwala na osiągnięcie trwałego rezultatu estetycznego oraz znacząco poprawia nadwyrężoną przez stratę zębów mechanikę narządu żucia. Moment zanim zostaną nałożone implanty zębów to długi proces. Obejmuje: wszczepianie implantu, osadzenie korony zęba, mostu albo protezy na implancie.

Kolejno ma miejsce również rekonwalescencja. Zabieg zrobiony jest w znieczuleniu miejscowym. Chorzy mogą się tutaj zgłaszać zarówno z dużymi ubytkami, jak i pojedynczymi. W działającej na terenie Katowic placówce stomatologicznej specjaliści mają długoletnie doświadczenie oraz systematycznie się kształcą.

Zakres usług powiązanych z implantami jest każdorazowo ustalany osobiście. Dentyści kierują się oczekiwaniami chorych. Implantologia rozwija się w tym miejscu na najwyższym poziomie. Klienci są informowani o tym, w jaki sposób będzie przebiegało leczenie. Nie ma znaczenia, jak skomplikowany jest przypadek danego pacjenta, można spodziewać się, że zostanie wyleczony. Dentyści z Citistom w przypadku konieczności dokonują konsultacji między sobą, w zakresie innych specjalności, jeśli leczenie implantologiczne jest skomplikowane.

Kuracja odbywa się po wnikliwej diagnostyce. Po analizie wyników badań i oczekiwań chorego lekarz zaprezentuje różne rozwiązania z zakresu protetyki. Po zaakceptowaniu planu leczenia i kosztów finansowych, na następnej wizycie ma miejsce implantacja. Zabieg ma miejsce w higienicznych warunkach, przy użyciu specjalnych narzędzi.

Implant zamieszczony jest w kości, w otworze zrobionym przy użyciu kalibrowanych wierteł. Następnie jest wkręcany z odpowiednią siłą. W efekcie otrzymuje się wzorowe efekty estetyczne. Po zabiegu pacjent jest szczegółowo informowany o zaleceniach pozabiegowych. Leczenie implantologiczne w Rodzinnym Centrum Stomatologii Citistom jest szczegółowo rozplanowane i stricte dostosowane do wszystkich pacjentów.