Zdrowie

W jaki sposób odzyskać kobietę?

Pośród rozmaitych zwariowanych pomysłów przoduje w rankingach ten, który agituje sposób na podryw. Na czym polega owa koncepcja? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy odpowiednie wrażenie, pokazujemy się z najlepszej witryny oraz tak dalej. Jednakowoż zasada określająca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. W szerokim zakresie znana jest norma mówiąca o tym, że pierwsze trzydzieści sekund jest nadrzędne w ocenie człowieka. Nie mamy szans, aby w tym czasie pokazać zalety naszego charakteru, a jeżeli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – możemy przenigdy nie posiadać takiej szansy.

Wiele zależy także od tego, czy jest to innowacyjna jednostka, czy chce się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku uprzejmie zapraszamy na jak odzyskać byłą. Tu oczywiście pojawia się idea przeinaczania odbiorcą bodźców wizualnych. Innymi słowy uruchamiamy sposób na podryw. Sposobów jest wiele: na hip-hopowca, biznesmena, luzaka, na podstępnego romantyka oraz tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do wyznaczonej klasy społecznej, jaką w naszym mniemaniu intryguje się obiekt naszego zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego ubieramy się w wypasione luźne spodnie, kosztowne obuwie sportowe i markową, gigantyczną bluzę z kapturem.

Prócz tego dużo biżuterii oraz parę dodatków. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, kilka ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach oraz parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, jaka nie zorientuje się w opisującej nas sztuczności i mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena żąda mniej zachodu. Wystarczy pożyczyć kosztowny samochód, ubrać się w garnitur i usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Nietypowe zachowanie oraz wygląd z pewnością wzbudzi zainteresowanie naszą klarowną postacią. Parę postawionych dziewczynom drinków z pewnością zadziała na którąś. Prowadzona przez nas hojność na pewno zostanie wynagrodzona udanym podrywem.